, Author


Kdo by neznal klasickou papírovou poštovní obálku? No možná se ani nebudete divit, že dnešní děti ji ještě nikdy nepoužily, protože používají sociální sítě nebo posílají SMS zprávy hned od doby, co se naučí číst a psát a napsat klasický dopis a posílat jej poštou? To možná tak z letního tábora, pokud je k tomu vedoucí tábora donutí. Papírové obálky ale rozhodně nezmizí, protože se stále budou posílat dopisy, i když to budou spíše oficiální dopisy od úřadů. Co ale rozhodně zaznamenalo úspěch na trhu, to jsou nejrůznější plastové obálky. Plastová obálka 90MY 2pack má od klasické papírové jednu nepopíratelnou výhodu, může zmoknout a obsah obálky zůstane neporušený.

plastové obálky

Plastové obálky mohou, ale nemusí být průhledné. Pokud je budeme používat doma k třídění drobností, budeme chtít do obálky vidět, aniž bychom ji museli otevírat, průhledná obálka je k tomu ideální. Pokud ale do plastové obálky budeme dávat důležité dokumenty, které nemusí každý vidět, bude neprůhledná barevná obálka tou pravou skrýší. Plastové obálky používají často daňoví účetní. Klient dává své doklady do obálek, třídí je na výdajové a příjmové doklady a jejich účetní pak převezmou obálky a mají usnadněnou práci.

obálky

Plastové obálky ocení také rodiče, kterým děti rády kreslí obrázky. Jak je lépe uchovat, než v plastové obálce, která může mít i zip, díky kterému se stane obálka téměř vodotěsná a obrázky tak zůstanou chráněné před vzdušnou vlhkostí a můžete je skladovat až do dospělosti vašich dětí. Plastové obálky se dají posílat poštou jako běžné papírové obálky, ale jednoznačně ochrání obsah obálky lépe než papírová obálka. Je odolná vlhkosti a také se tak snadno neroztrhne jako papír. A pokud pracujete s výstřižky jak z papíru, tak třeba z látek, jsou průhledné plastové obálky tím pravým, abyste měli ve svých věcech pořádek a přehled.