, Author


Cyklostezka – cyklostezky se u nás začaly rodit nebývalým tempem již po sametové revoluci a dnes patříme v tomto směru ke světové špičce. Má to však jednu podstatnou nevýhodu – stezky vedou snad všude, kde roste nějaké křoví a zelená se tráva. Jinými slovy, stezku můžete očekávat i u vás za plotem, takže se kolem vašeho domu budou prohánět cyklisté, jako by se nechumelilo. Betonový plot v Lanškrouně vás od jejich pohledů uchrání.

betonový plot

Městský chodník – některé městské chodníky jsou velmi frekventované, a když si pak vezmete oběd na zahradu a chcete tu posedět v poklidu u stolu pod pergolou, mohou vám kolemjdoucí nahlížet do talíře a přát dokonce „dobrou chuť“. Ne vždy ale máme zájem, abychom tu byli středem pozornosti.

Sousedé – mezi některými sousedy panují krásné vztahy a tam ani plot nemusí být žádný, případně je tu jen branka, která je stále otevřená. Toto ale neplatí pro každý případ, mezi některými sousedy je lepší vystavět zeď alespoň dva a půl metru vysokou. S betonovým plotem to půjde, ten můžete do této výšky postavit zcela bez problémů.

oplocení pozemku

Bazén na zahradě – koupání na zahradě je báječná zábava, svléknete se tu do plavek a užíváte si příjemného prostředí a vyhřáté vody od sluníčka. Funguje to do té doby, než si vaší krásné manželky někdo povšimne a začne jí nenápadně fotografovat nebo natáčet na video. Fotky i video se pak mohou objevit na sociálních sítích a obletět svět, a pak se dočkáte sexuálního obtěžování od neznámých lidí, kteří vaši paní sice venku zastihnou zcela oblečenou, ale ihned si s ní spojí její krásné tělo v plavkách u bazénu. A že se dnes dá natočit video s vysokým rozlišením, kde je vidět každý detail, o tom nepochybujte.

Dětská oslava – i děti si zaslouží více soukromí, pokud například chystáte rodinnou oslavu a necháte dětem upéct třípatrový dort. Oslava uspořádaná na zahradě bude děti bavit a mohou si tam přizvat i své kamarády.