, Author


Když byli současní třicátníci malí, mohli už cestovat do mnoha států na rozdíl od jejich rodičů, kteří mohli jezdit jen do povolených zemí, které byly součástí bývalého východního bloku. I přes značná cestovatelská omezení se ale dalo vycestovat, jak se říkalo, “do Jugošky”, což je dnešní Černá Hora a Srbsko. Mohlo se navštívit Chorvatsko, Bulharsko nebo třeba Slovinsko. Právě Chorvatsko patří už desítky let mezi nejoblíbenější dovolenkové země, kam se ročně dodnes vydávají desítky tisíc Čechů.

uzavření smlouvy

Chorvatsko je od Česka vzdáleno jen pár hodin autem, a proto sem stále lidé z Česka proudí v tak hojném počtu. Mají totiž rádi, když na dovolenou mohou odjet svým vlastním autem, a být si i na dovolené tak trochu svým vlastním pánem. Někteří vyráží s karavanem, který si postaví kde zrovna chtějí být, někdo nedá dopustit na hotel, a někdo zase miluje apartmán, kde si sám uvaří. Právě apartmány se těší rostoucí oblibě, protože jde o komfortní bydlení, kde má člověk k životu vše, co potřebuje – od koupelny, přes kuchyni až po prostor ke spaní.

Jsou dokonce lidé, kteří si na Chorvatsko navykli tak moc, že sem jezdí každý rok, a někteří dokonce i na víkendy. Pokud se i vám zalíbilo v Chorvatsku natolik, že sem jezdíte i vy častěji než jednou do roka, mohla by vás zajímat možnost jak si koupit nemovitost v Chorvatsku. My jsme realitní kancelář, která nabízí apartmány u moře.

moře chorvatsko

Spolupracujeme se stavební firmou, která apartmány staví, a to už hezkou řádku let. Velice dobře se známe a prodáváme apartmány, o které je opravdu veliký zájem nejen mezi místními obyvateli, ale i mezi zájemci o koupi investičních nemovitostí. Díky tomu že je Chorvatsko opravdu populární dovolenková destinace, roste logicky i poptávka po bydlení. Pokud hledáte nemovitost u moře, jste u nás správně, provedeme vás prodejem od A do Z.