, Author


Některé předměty v domácnosti jsou sice velmi drobné, pořídíte je za pár korun, ale kdybyste je neměli, zjistíte, že jejich skutečná hodnota je nevyčíslitelná. Třeba taková docela obyčejná, nudná šňůrka na krk. Můžete ji darovat jako reklamní předmět s potiskem, nebo i bez potisku, každopádně ji užijí dospělí i děti.

klíče na stole

Vynášení odpadků do popelnice – jednou z názorných komických situací je vynášení odpadků do popelnice, kdy máte plné ruce a klíče v kapse. Některé svazky klíčů jsou natolik těžké, že pokud vycházíte z domu v teplákách upnutých v pase na gumu a klíče jsou v kapse, mohou vám gumu v pase stahovat směrem dolů takovou silou, že vám budou sjíždět až pod zadek, jenže s plnýma rukama je popotahovat není prakticky možné. Nakonec vám tepláky mohou i spadnout pod kolena, než dojdete k popelnici. S klíči na šňůrce zavěšenými na krku se vám tato nehoda přihodit nemůže už ze samotného principu.

klíče od domu

Klíče při práci v kanceláři – častým jevem při práci v kanceláři je hledání klíčů. Někdy je to vysloveně otravné: „Kam jsem zas dala ty klíče…“ „naposledy jsi s nimi odemykala šatní skříň a zásuvku psacího stolu.“ „Ano, já vím, ale tam nejsou…“ a nakonec zjistíte, že svazek klíčů spadl na zem a vzhledem k tomu, že je malý a klíče v šedé barvě splývají s kancelářským kobercem, snadno je přehlédnete. To se vám ovšem se šňůrkou na krk nemůže stát. Doporučujeme opatřit šňůrku v křiklavé barvě, například červenou, žlutou, tyrkysovou nebo růžovou a mít klíče na stole nebo v kapse, kdy z ní šňůrka částečně vyčnívá ven.

Klíč od domu pro děti – máte přehled o tom, co dělají na zahradě vaše ratolesti? A mají s sebou klíč od domu, aby nemusely zvonit a aby se dostaly domů, když vy někam odběhnete, například do obchodu? Jsou-li klíče zavěšené na šňůrce na krku, pak je děti neztratí, protože nevypadnou z kapsy, což s stává u svazků klíčů, když si děti venku hrají a přehlédnou, že jim mezitím klíče již z kapsy vypadly.