, Author


Bohužel i v dnešní době je jen zlomek mužů, kteří se pravidelně starají o svoje vlasy. Drtivá většina mužů se o svoje vlasy příliš nestará, přitom později litují toho, že se nesnažili dělat něco navíc. Pánská a kosmetika se diametrálně odlišuje. Zatímco ženy mají ve všem obrovský výběr a ve vlasové kosmetice by se nejeden člověk dokázal ztratit, muži mívají často sprchový gel, šampon a kondicionér v jednom. Takovou kosmetiku je dobré úplně vynechat, protože její složení nikdy nebude kvalitní. A bohužel většina mužů ij používá, protože jim na celé tělo i vlasy stačí jeden přípravek, což je přece skvělé.

I doma by se muži měli starat o svoje vlasy tak jako jejich partnerky. Měli by používat šampon i kondicionér podle typu pokožky. Mnoho mužů má problémy s lupy, a na ně opravdu není dobré používat univerzální šampon. Mnohem lepší je si pořídit speciální vlasovou kosmetiku, která jim pomůže problémy vyřešit.

barber shop

Totéž platí i pro vousy
I když většina mužů touží po krásných vousech, které budou růst přesně podle jejich představ, málokterý z nich se o ně stará tak jak je nutné. Ne každý muž totiž od přírody dostal krásné a dlouhé vousy, o které není potřeba se nijak zvlášť starat. I vousy potřebují péči. A také je potřeba aby muži měli opravdu slušivý sestřih vousů i vlasů, který jim bude doopravdy sedět. A takový sestřih vám může udělat třeba náš barber shop v Praze. Proč chodit do barber shopu?

muž holič

  • Je to jediný čistě pánský salon, kde se o vás postará šikovná holička a nebo většinou rovnou barber
  • Používáme nejen kvalitní strojky a nůžky, ale i břitvy
  • Dokážeme vykouzlit perfektní sestřih každému muži
  • Postaráme se o vlasy i vousy
  • Doporučíme vám jak se o sebe starat abyste se zbavil problémů s pokožkou

Zajít si do barberu je úplně něco jiného než chodit do holičství, a to hlavně s ohledem na používané pomůcky. https://www.sportisimo.cz/cvicebni-pomucky/