, Author


Boj proti stárnutí

Kolem 25. roku začíná naše pleť přirozeně stárnout. Pokožka začne ztrácet elasticitu a začínají se objevovat první vrásky. Jednoho rána se tak vzbudíte a kolem očí uvidíte drobné vějířky. Ihned tak vyrazíte do drogerie pro zázračné krémy. Zároveň také začnete zjišťovat, co dělat proti stárnutí. Nakoupíte si celý arzenál sér, masek, masážních pomůcek a chodíte brzy spát. Samozřejmě dle rad vynecháte alkohol a cigaretu už nevezmete do úst. V létě také nevyjdete bez UV ochrany a slunečních brýlí. U své dvorní kosmetičky jsme pečená vařená, ale víte, co vás omladí víc, než tisíc krémů?

žena

Jiskra v oku a radost ze života.

Radost ze života!

Ano, je to skutečně tak. Ta jiskra v očích a spokojenost je doslova omlazující. 

Představte si ženu, 30 let, nespokojená a věčně se mračící. Naproti tomu, žena 40 let, spokojená, vděčná a žijící svůj příběh. Z očí jí vyzařuje radost a pozitivní energii by mohla rozdávat.

Která vám bude připadat mladší? Ano, ta kouzelná esence mládí je opravdu ve spokojenosti se životem. V psychické pohodě.

Vychutnávání si krás života a jeho šťavnatosti, to je to, oč tu běží.

Možná se teď ptáte, jak v sobě probudit tu radost ze života. Vyzkoušejte našich pár tipů.

1) dělejte to, co vás baví

A to, co nejčastěji. Jaké koníčky vás naplňují? Nemusíte chodit běhat jen proto, že je to teď zrovna IN. Klidně choďte po památkách a studujte historii.

běh

2) probuďte v sobě svou ženskou stránku

Trošku se zjemněte, tančete, poslouchejte svou intuici a zkrášlujte se. Dopřávejte si kvalitní jídlo a společnost inspirujících žen.

3) pěstujte přátelské vztahy

Ukončete toxická přátelství a ponechte si jen ty, které vás obohacují a baví.

4) najděte své poslání

Nebo také jinak, smysl života. Baví vás vaše práce nebo vás spíše stresuje a vyčerpává? Možná byste se cítila v novém zaměstnání mnohem lépe. To, co vás stresuje, zkuste změnit.