, Author


Ten čas tak letí. Za chvilku půjde vaše dítě do školy a vy tomu nemůžete uvěřit. Čas opravdu hrozně moc letí. A co se toho přechodu ze školky do školy týče, váš budoucí školáček bude potřebovat určitě nějaké školní potřeby Prima-obchod.cz a pomůcky. Pojďme se podívat, jaké to ty pomůcky jsou a poté také na to, kde všude je můžete sehnat.

Školní pouzdro – školní pouzdro je asi jedna z těch nejdůležitějších a nejzákladnějších věcí. Právě do něj si totiž všichni školáci dávají tužky, pastelky a propisky. A k psacím potřebám se dostaneme hned za chvíli.

Tužky, propisky, psací potřeby – určitě vám je jasné, že školáček bude potřebovat na začátek i nějaké psací potřeby. Do první třídy obvykle spíše tužky a ve vyšších třídách už samozřejmě větší školáci potřebují i pera, nebo propisky.

s

Školní batoh – v čem jiném by se děti měly nosit všechny pomůcky, než v batohu? Batoh by měl mít každý školák – v dnešní době už je to, řekla bych, povinné. A proto než půjde vaše dítko do školy, zkuste mu vybrat takový batoh, který se mu bude líbit. Pro kluka třeba se Spidermanem, pro holčičku třeba zase s Elsou – ale záleží na tom, co má vaše dítě rádo za seriály a co celkově sleduje. Celkově to záleží spíše na tom dítěti, co si vybere.

Nůžky – i nůžky se do školní výbavičky hodí. Ve škole (hlavně ve výtvarné výchově) se hodně stříhá a lepí, a proto bude vaše dítko nůžky určitě potřebovat. Samozřejmě tím nemyslím ty ostré, ale spíše takové ty základní pro děti, aby se nezranily.

s

Kde všechny školní potřeby koupit za výhodnou cenu?

Mám pro vás tip, který by vám mohl pomoct a inspirovat vás. Ušetříte tak nejenom svůj čas, ale i peníze. E-shop Prima Obchod nabízí školní potřeby pro všechny děti a určitě tam najdete všechno, co potřebujete. A vašim budoucím školáčkům se budou jejich batohy, pouzdra, penály a tak dále moc líbit.