, Author


Určitě i vy moc dobře víte, že je na každém člověku, jak se postaví k volbám. Volby jsou něčím, co bývá jednou za čas a každý člověk se může rozhodnout, jestli k volbám půjde nebo ne. Mnoho lidí má tendenci druhé kritizovat za to, pokud se člověk rozhodne, že k volbám z nějakého důvodu nepůjde. To, že se daný člověk rozhodl, že k volbám nepůjde, neznamená, že ho za to musí hned někdo kritizovat. Může být spousta důvodů, proč se člověk rozhodl, že k volbám nepůjde. To, že se tak člověk rozhodl, může být například tím, že daný člověk neví, koho zvolit, protože se mu nezdá, že by kandidoval někdo, komu stojí za to dát hlas.

bílá bedna

Něco takového bývá nejčastějším důvodem. Dalším důvodem může být například to, že daný člověk neměl čas k volbám jít, jelikož byl někde na dovolené nebo byl nemocný. Těch důvodů může být mnoho. Bohužel se najdou lidé, kterým když řeknete, že jste nešli k volbám, ihned se na vás budou ošklivě dívat a udělají vám přednášku o tom, jak je důležité k volbám chodit. Je jasné, že ne každý rád poslouchá, když jej někdo za něco kritizuje. Mnoho lidí proto dělá to, že jakmile někdo začne mluvit o politice a volbách, snaží se co nejdříve změnit téma, a hlavně například volby zamluvit, aby nemuseli na danou otázku odpovídat.

tři panáčci

To, že vám někdo řekne, že nejde k volbám opravdu není znamení, abyste začali daného člověka kritizovat a nadávat mu. Každý člověk se sám rozhoduje, jestli danou věc bude nebo nebude dělat. To, že danému člověku začnete mluvit do jeho rozhodnutí kolikrát nic nezmění. Může to dopadnout tak, že se daný člověk rozhodne, že se s vámi už nikdy nebude bavit a to proto, že nemá zájem bavit se s člověkem, který má potřebu druhé poučovat. Někdy je opravdu nejlepší nechat si svůj názor pro sebe a to proto, abyste o lidi ve svém životě nepřišli. Změnit téma je někdy tím nejlepším, co můžete udělat.