, Author


Dá se přestat kouřit. Jenže nejčastější námitky, že to nejde bere všechny argumenty. Bohužel, pro spoustu kuřáků je to skutečně ne že oříšek, ale neskutečně velký a nerozluštitelný ořech. To je potom těžké. Jenže i tady je řešení. Kuřáci se vůbec nemusí vzdávat svého návyku na nikotin. Není to nutné. Ale mohou jej do těla dostávat nějak jinak. V dnešní době jistě již každý kuřák slyšel o náhražkovém kouřením. Ve své podstatě to ani kouření není. Nešlukuje totiž dehet a nikotin do svých již tak poničených plic, ale vdechuje aerosol. Tedy vlastně páru. Je jedno jak si to nazveme, ale prostě to nejsou klasické cigarety. A z náhražek si možno vybírat. Lze zkusit klasický nahřívač tabáku, kde je pomocí vysoké teploty tabák nahříván, ale nespalován klasickým způsobem. Tudíž odpadá jeho zápach. A má to samozřejmě další výhody.

náhražka cigarety

Jiná náhražka klasických cigaret je věcička, do které se používá náplň. Můžeme si to připodobnit k esenciálním olejům. Vůně je hodně podobná. Tedy opět, žádný zápach spáleného tabáku. Výmluva kuřáků, že to nemá jejich oblíbený nikotin zde neobstojí. Například podíváme-li se na EMPORIO High VG https://www.e-cigo.cz/emporio-high-vg-70-30-2/, uvidíme, že obsah nikotinu si dokonce můžeme určit sami.

bez cigarety?

Což s normální a běžnou cigaretou nelze. A navíc si u tohoto výše zmíněného výrobku můžeme vybrat z několika příchutí. Máte chuť na jahodovou? Není problém. Pokud na broskev, také není problém. Stačí jen usednout k internetu a objednat si žádané. A pak už jen v pohodě a s chutí výrobek použít. Tak co? Nezahodíte klasické cigarety a nezkusíte to? Uvědomte si, že jen to, co dostáváte do plic z hořícího papíru je pěkné, ehm, není to dobré. Neváhejte tedy a vyzkoušejte něco nového. Klikněte na odkaz a nechte si zaslat nějakou tu alternativu a hned si k tomu objednejte i náplně. Uvidíte, že budete spokojeni.