Fibo Trespo

Fibo-Trespo vodovzdorné panely hrubé dřevo

Fibo-Trespo vodovzdorné panely hrubé dřevo

Vážení obchodní přátelé,dovolte, abychom Vám představili vodovzdorné nástěnné panely Fibo-Trespo. Tento produkt Vám pomůže pomocí obkladových panelů velice snadno a rychle vytvořit interiér nové koupelny, WC, stejně jako vybudovat novou kuchyň v hotelu, náročné interiéry v kancelářských prostorách apod. Využití těchto panelů je víceúčelové a jednou z mnoha možností je samozřejmě i rychlá renovace sociálního vybavení v panelových domech. Tam, kde renovace stávajícím systémem zdění, sádrokartonem apod. trvá min. 14 dní, dokážete s těmito materiály uspořit minimálně 10 dní. Navíc bez jakéhokoliv mokrého procesu, bez náročné dodávky materiálů a jeho uskladnění v bytě. Dík snadné údržbě povrchu obkladových panelů, který je tvořen vysokotlakovou laminátovou folií, se hodí tento postup hlavně k úpravě interiérů, kde jsou kladeny zvýšené nároky na dodržování hygienických předpisů.Všechny následující dekory a ztvárnění panelů , které jsou zobrazeny v tomto originálním prospektu Vám umožní představit si možné řešení Vaší koupelny, nebo jiného interiéru v rodinném domě. Je ale na Vás jaké dekory využijete a jaké kombinace Vám budou vyhovovat. Vaším představám nestojí nic v cestě a navíc si můžete si být jisti, že jste si vybrali bezpečný a léta vyzkoušený produkt. Nástěnné panely Fibo-Trespo jsou vyráběny v Norsku a představují unikátní systém pro obklad stěn ve všech typech místností. Jednodušeji to ani nelze!¨Technické údaje – rozměr panelu je 620 x 2400 x 10,2 mm. Samotný panel váží cca 11,5 kg a představuje cca 1,44 m2 pohledové plochy. Pokud máte rovné zdi a nepotřebujete zajistit protihlukové podmínky, můžete upevnit panely přímo na stěnu, jinak se doporučuje zhotovit nejdříve dřevěný rošt a panely připevnit pomocí šroubů nebo nastřelovacích sponek. Zvláštní spojovací zámek panelů tvořený perem a drážkou, zaručí nejenom pevné spojení, ale odolá i přímému vlivu vody, také díky nanesení silikonového tmelu. Povrch panelů, který je odolný vůči nárazům a poškrabání, vytváří i velice hladký povrch. Ten se velice snadno udržuje, čistí a navíc odolává i vyšším změnám teploty. Při dodržení veškerých pokynů pro montáž, je životnost těchto panelů neomezená a navíc vám zajistí odpovídající výsledek a vzhled, který očekáváte.
Čekárna Plzeň

Čekárna Plzeň

Nabídka dekorů na následujících stránkách Vám jenom částečně ukazuje, jaké nepřeberné možnosti máte při výběru dekorů. Většina vzorů na dekorech má rozměry jako obkladačky, různé dekory dokážou na sebe bez problémů navazovat. Náš ceník Vás rovněž seznámí s tím, které dekory a panely jsou skladem a které mají delší dodací lhůtu.Kolekci FORTISSIMO ocení každý, kdo chce pořídit snadno a jistě luxusní styl bytu. Kombinace dekorů podle vašeho výběru a skvělý výsledek hlavně při realizaci koupelen. Doporučujeme Vaší pozornosti zejména kolekci označenou Design F01 – panely se vzorem dekoru velkých obkladaček 60/40 cm, fantastické možnosti v kombinaci s ostatními dekory. Stejně jako Design F103 s velkým barevným rozsahem a s neobvyklou velikostí obkladaček 30/5 cm. Dejte volnost vašim představám.
Další nepřehlédnutelnou část tvoří kolekce CRESCENDO, která vyniká trojrozměrnými vzory a dotekem zjistíte, že jsou opravdu plastické. Při instalaci panelů Crescendo / s listelou/ je pouze nutné při montáži vyznačit nulovou výšku, která zajistí stejnou úroveň ozdobného pruhu.Další zajímavá kolekce je určitě ADAGIO – dodává se v různém provedení povrchů, od matu až po vysoce lesklý povrch. Sofistikovaná, ale delikátní a jemná kolekce. Má osm moderních dekorů odpovídajících současné poptávce při řešení reprezentativních interiérů.Pro příznivce mozaiky máme pochopitelně také nabídku, dokonce ve dvou šířkách. Buď obvyklých 600mm, nebo dvojnásobnou šířku 1200mm. Velikost mozaiky je 3 x 3cm. Využijte zejména nesmírně reprezentativní mozaiku 527 S, kterou jsme nazvali Melír. V kombinaci s bílými zařizovacími předměty je to opravdu exklusivní řešení. Ekonomicky zajímavá je kolekce LEGATO – Tato klasická, tradiční kolekce se již dlouho užívá velice úspěšně v moderních a menších prostorách. Má čtyři světlé dekory, z toho tři hladké a dekor 192 S Titan s visáží kartáčované oceli. Všechny dekory se snadno čistí a udržují.Samozřejmě pro napojení a ukončení všech panelů jsou k dodání různé druhy lišt v provedení hliník nebo PVC. Zakončovací a přechodové lišty se dodávají navíc v šesti odstínech mramoru.

Ať si vyberete jakýkoliv dekor z nabídky Fibo-Trespo, můžete si být jisti, že v otázce kvality neděláme žádné kompromisy. Naše kvalitní vodovzdorné panely se používají již po desetiletí v tisícovkách koupelen, a to v extrémních podmínkách severských zemí. Umožňuje to zejména dokonalý a bezpečný systém Aqua Lock. Když uvážíte úspory při montáži a hlavně v čase, pak ujistíte, že panely Fibo-Trespo jsou nejenom atraktivní volbou, ale i praktickým a hlavně rychlým řešením.

Inspirovala Vás tato nabídka? Věříme, že se nám podařilo přesvědčit Vás o velkých možnostech, které umožňují vodovzdorné panely Fibo-Trespo. Dopřejte si takový interiér, koupelnu nebo pracovnu s atmosférou relaxace a komfortu, bez toho, že by jste slevili z požadavku na kvalitu. Velký výběr atraktivních barev a povrchů, možnost realizovat svoje nápady – žádný problém, jste limitování jenom vlastní představivostí.

Kdykoliv budete mít dojem, že Vám něco k našim informacím chybí, že potřebujete poradit se svým nápadem , nebojte se obrátit na naše prodejce, nebo na náš tým spolupracovníků. Jsme tady pro Vás.