Forestia

Forestia W4Y

Forestia W4Y

Vážení obchodní přátelé,
v rámci produktů BYGGMA Group bychom Vám chtěli představit obkladové panely FORESTIA. Tento produkt je určen pro obložení stěn a stropů v interiérech. S velkou oblibou je používán při vytváření interiérů v dřevěných domcích, tolik populárních v severských zemích. Jedná se o panely z dřevotřísky, jejichž povrchovou úpravu tvoří ekologická folie. Oproti nejvíce u nás používanému sádrokartonu  má  mnoho  výhod. Hlavní výhodou je jednoduchá montáž, kterou zvládnete provést svépomocí. Podstatná je i skutečnost, že panely již mají definitivní povrchovou úpravu, takže odpadá tmelení a broušení podkladu, napouštění podkladu penetrací a minimální dvouvrstvý nátěr barvami. Panely se dodávají s povrchem v několika rozdílných strukturách i barevném provedení. Další podstatnou výhodou je i jednoduché a rychlé čištění bez poškození povrchové úpravy. Pokud budete chtít interiér po nějaké době renovovat do jiného barevného provedení, stačí jeden nátěr akrylátovou barvou a je hotovo. Veškeré povrchy i struktury jsou jednoduše přetiratelné a postačuje jedna vrstva.
Vrátíme se však k hlavní výhodě tohoto systému a to je jednoduchá a rychlá montáž. Je však nutné dodržet  následující  podmínky pro montáž:- Před montáží musí být budova uzavíratelná a vlhkost uvnitř by neměla přesahovat 50%
– Pro docílení stejného pohledu zakončení desek oproti stěnám a minimalizaci prořezu je vhodné si předem připravit náhled / nákres stropu.
– Při montáži na jiné stavební materiály např. betonové stěny, které mohou mít v době montáže vyšší obsah vlhkosti, je nutné mezi montované stěny a podklad vložit parotěsnou folii.
– Desky se montují k latění, které tvoří dřevěné lišty – doporučuje se profil 50x30mm.Veškerá tato doporučení včetně návodu na montáž dostanete v každém balení tohoto produktu.
Tam, kde renovace stávajícím systémem zdění, sádrokartonem apod. trvá min. 14 dní, dokážete s těmito materiály uspořit minimálně 10 dní. Navíc bez jakéhokoliv mokrého procesu, bez náročné dodávky materiálů a jeho uskladnění v bytě. Dík snadné údržbě povrchu obkladových panelů, který je tvořen prodyšnou a ekologickou folií, se hodí tento postup hlavně k úpravě interiérů, kde jsou kladeny zvýšené nároky na dodržování hygienických předpisů. Je na Vás jaké dekory využijete a jaké kombinace Vám budou vyhovovat.Vaším představám nestojí nic v cestě a navíc si můžete si být jisti, že jste si vybrali bezpečný a léty  vyzkoušený produkt. Obkladové panely Forestia jsou vyráběny v Norsku a představují unikátní systém pro  úpravu stěn a stropů ve všech typech místností. Jednodušeji to ani nelze!

Technické údaje:
Rozměr panelu pro podhled stropů je 620 x 1220 x 12mm. Samotný panel váží cca 6,5 kg a představuje cca 0,72m2 pohledové plochy. Dále se dodávají krajní panely o rozměrech 620x620x12mm.
Stěnové obkladové panely mají rozměry 620 x 2390 až 2700 x 12mm.

K úpravě rohů jsou dodávány krycí lišty s povrchovou úpravou folie v rozměru 24x2400x3,5mm. Když uvážíte úspory při montáži a hlavně v čase, pak zjistíte, že panely Forestia jsou nejenom atraktivní volbou, ale i praktickým a hlavně rychlým řešením.

Kdykoliv budete mít dojem, že Vám něco k našim informacím chybí, že potřebujete poradit se svým nápadem , nebojte se obrátit na naše prodejce, nebo na náš tým spolupracovníků. Jsme tady pro Vás.