INTERIÉR VYTVÁŘÍ ATMOSFÉRU VAŠEHO DOMOVA STEJNĚ JAKO VAŠÍ KANCELÁŘE, RESTAURACE NEBO HOTELU

Ke konci července 2015 jsme dokončili kompletní úpravu podkrovních místností v rodinném domku v Tuchoměřicích. Při této rekonstrukci jsme využili stěnové panely Huntonit – středně tvrdá dřevovláknitá deska s finální povrchovou úpravou pětinásobným nátěrem vodou ředitelnými akrylátovými barvami. Panely jsou zejména vhodné do prostředí určeného dětem Má vynikající protihlukové vlastnosti, hodí se hlavně pro úpravu stěn v dřevostavbách, ideální náhrada za sádrokarton, který málokdy snese „pohyby“ dřevěných konstrukcí. Výrobce uvádí, že tyto panely doporučuje Norský svaz astmatiků a alergiků pro povrchovou úpravu stěn v hotelových pokojích, zasedačkách, pro úpravu interiérů ve školách a školkách. Na fotografii z naší realizace jsou jako třešnička na dortu panely Huntonit Design s motivy, tvořené digitálním tiskem.

Stěnové panely Huntonit, panel Huntonit Design s motivem kotěte

Stěnové panely Huntonit, panel Huntonit Design s motivem kotěte

 Obklad komínu s panely Huntonit a motiv kamenná pyramida

Obklad komínu s panely Huntonit a motiv kamenná pyramida

 

 

 

 

 

 

 

 

Jedna z prvních realizací byla kompletní rekonstrukce bytu 3+1 v panelovém domě v Praze 6. Zákazník se nechal přesvědčit na realizaci interiérů s využitím stropních podhledů a stěnových panelů Forestia. Opět všechno suchou montáží, základ panelu je kvalitní severská dřevotřísková deska s povrchem tvořeným různými foliemi – v našem případě se jednalo o ekonomicky příznivou variantu – tapeta s motivem jemného štuku. Folie je antistatická a hlavně omyvatelná. Žádné broušení, žádné tmelení a malby. Pro toto řešení hovoří i rychlost realizace – pokoj o ploše 32 m2 byl hotov za dva dny. Žádné lišty, žádné zasekávání pro rozvody elektro apod. Vše je zakryto podhledem, jehož případná demontáž a zpětná montáž je otázkou minut.

podhled Forestia bílý štuk v obývacím pokoji

podhled Forestia bílý štuk v obývacím pokoji

dělící příčka v garsonce Forestia Walls4you

dělící příčka v garsonce Forestia Walls4you

Nejvíce využívaným materiálem jsou ale vodovzdorné panely Fibo-Trespo. Sedmivrstvá vodovzdorná překližka s povrchem tvořeným vysokotlakou folií s výběrem z mnoha barev i dekorů. Perfektní zpracování a nadčasový design, např. moderní dekory mramorů a betonů, stejně jako panely s imitací dřeva Vám pomohou velice snadno a rychle realizovat koupelnu nejvyšší kvality. Jejich pevný a hladký povrch odolává přímému vlivu vody a vyšším změnám teploty. Námi realizované akce jsou i po několika letech provozu bez jakýchkoliv závad. Žádné mokré procesy při realizaci, jednoduchá montáž a také pochopitelně i jednoduchá údržba. Snadno se čistí a ve spárách se nikdy neobjeví žádná plíseň. Obrovská výhoda je nejenom rychlost realizace, ale i variabilita – možnost měnit dispoziční řešení.

Kromě koupelen jsou i ideálním řešením pro kuchyně, šatny, přípravny jídel a laboratoře. Rychlost a čistou montáž určitě ocení i majitelé a realizátoři dřevostaveb. Žádné zdění příček, postačuje dřevěná konstrukce příčky s protihlukovou izolací.

zadní čelo Antracit F03 u kuchyně v P9

zadní čelo Antracit F03 u kuchyně v P9

koupelna v Praze 6, Fibo-Trespo Serengeti + bílá

koupelna v Praze 6, Fibo-Trespo Serengeti + bílá

koupelna v podkroví dřevodomku Jindř.Hradec

koupelna v podkroví dřevodomku Jindř.Hradec

U všech těchto materiálů je prokazatelně velká výhoda – rychlá a hlavně jednoduchá montáž, kterou s naší pomocí zvládnete sami. Pokud ale budete potřebovat zajistit realizaci, jsme schopni Vám ji zajistit a zároveň Vám poskytneme nadstandardní záruku v délce 15 let. Takže vybírejte, nic Vám nestojí v cestě. My Vám dodáme materiál dle Vašich požadavků a máte záruku, že získáte exklusivní interiér.

Těšíme se na Vaší návštěvu a pokud budete chtít, umožníme Vám i prohlídku některých našich realizovaných rekonstrukcí bytů i staveb.

Václav Strupek – majitel společnosti