admin

Samostatná společnost s názvem Fibo.

V průběhu roku 2017 došlo u našeho norského partnera k významným změnám.  Ze skupiny BYGGMA GROUP odešla společnost Fibo-Trespo a vytvořila samostatnou společnost s názvem Fibo.

Začátkem listopadu 2017 jsme vedli v Praze jednání se stávajícím obchodním ředitelem panem Sturem Tillanderem, který nás seznámil s novou strukturou obchodní činnosti. Pan Tillander zůstává obchodním ředitelem pro východní Evropu pro společnosti Huntonit, Forestia a Masonite Beams. S kompletním rozsahem produktů, které budeme dodávat na český trh Vás seznámíme v průběhu ledna 2018.

V prosinci 2017 nás navštívil také nový obchodní ředitel Per Jaatog, který s námi projednával možnosti obchodu s produkty

Fibo-Trespo a uzavřeli jsme pro rok 2018 obchodní smlouvu na prodej těchto produktů v České republice.

V další části našeho jednání se projednávala cenová úroveň produktů Fibo a i v této věci jsme dosáhli zajímavé dohody. Forma našeho prodeje bude v nastávajícím roce pro našeho zákazníka z hlediska ceny podstatně příznivější.

Předpokládáme, že v průběhu ledna 2018 Vás seznámíme s novými cenami.

Václav Strupek, Jednatel společnosti LESTR spol. s r.o.

INTERIÉR VYTVÁŘÍ ATMOSFÉRU VAŠEHO DOMOVA STEJNĚ JAKO VAŠÍ KANCELÁŘE, RESTAURACE NEBO HOTELU

Ke konci července 2015 jsme dokončili kompletní úpravu podkrovních místností v rodinném domku v Tuchoměřicích. Při této rekonstrukci jsme využili stěnové panely Huntonit – středně tvrdá dřevovláknitá deska s finální povrchovou úpravou pětinásobným nátěrem vodou ředitelnými akrylátovými barvami. Panely jsou zejména vhodné do prostředí určeného dětem Má vynikající protihlukové vlastnosti, hodí se hlavně pro úpravu stěn v dřevostavbách, ideální náhrada za sádrokarton, který málokdy snese „pohyby“ dřevěných konstrukcí. Výrobce uvádí, že tyto panely doporučuje Norský svaz astmatiků a alergiků pro povrchovou úpravu stěn v hotelových pokojích, zasedačkách, pro úpravu interiérů ve školách a školkách. Na fotografii z naší realizace jsou jako třešnička na dortu panely Huntonit Design s motivy, tvořené digitálním tiskem.

Stěnové panely Huntonit, panel Huntonit Design s motivem kotěte

Stěnové panely Huntonit, panel Huntonit Design s motivem kotěte

 Obklad komínu s panely Huntonit a motiv kamenná pyramida

Obklad komínu s panely Huntonit a motiv kamenná pyramida

 

 

 

 

 

 

 

 

Jedna z prvních realizací byla kompletní rekonstrukce bytu 3+1 v panelovém domě v Praze 6. Zákazník se nechal přesvědčit na realizaci interiérů s využitím stropních podhledů a stěnových panelů Forestia. Opět všechno suchou montáží, základ panelu je kvalitní severská dřevotřísková deska s povrchem tvořeným různými foliemi – v našem případě se jednalo o ekonomicky příznivou variantu – tapeta s motivem jemného štuku. Folie je antistatická a hlavně omyvatelná. Žádné broušení, žádné tmelení a malby. Pro toto řešení hovoří i rychlost realizace – pokoj o ploše 32 m2 byl hotov za dva dny. Žádné lišty, žádné zasekávání pro rozvody elektro apod. Vše je zakryto podhledem, jehož případná demontáž a zpětná montáž je otázkou minut.

podhled Forestia bílý štuk v obývacím pokoji

podhled Forestia bílý štuk v obývacím pokoji

dělící příčka v garsonce Forestia Walls4you

dělící příčka v garsonce Forestia Walls4you

Nejvíce využívaným materiálem jsou ale vodovzdorné panely Fibo-Trespo. Sedmivrstvá vodovzdorná překližka s povrchem tvořeným vysokotlakou folií s výběrem z mnoha barev i dekorů. Perfektní zpracování a nadčasový design, např. moderní dekory mramorů a betonů, stejně jako panely s imitací dřeva Vám pomohou velice snadno a rychle realizovat koupelnu nejvyšší kvality. Jejich pevný a hladký povrch odolává přímému vlivu vody a vyšším změnám teploty. Námi realizované akce jsou i po několika letech provozu bez jakýchkoliv závad. Žádné mokré procesy při realizaci, jednoduchá montáž a také pochopitelně i jednoduchá údržba. Snadno se čistí a ve spárách se nikdy neobjeví žádná plíseň. Obrovská výhoda je nejenom rychlost realizace, ale i variabilita – možnost měnit dispoziční řešení.

Kromě koupelen jsou i ideálním řešením pro kuchyně, šatny, přípravny jídel a laboratoře. Rychlost a čistou montáž určitě ocení i majitelé a realizátoři dřevostaveb. Žádné zdění příček, postačuje dřevěná konstrukce příčky s protihlukovou izolací.

zadní čelo Antracit F03 u kuchyně v P9

zadní čelo Antracit F03 u kuchyně v P9

koupelna v Praze 6, Fibo-Trespo Serengeti + bílá

koupelna v Praze 6, Fibo-Trespo Serengeti + bílá

koupelna v podkroví dřevodomku Jindř.Hradec

koupelna v podkroví dřevodomku Jindř.Hradec

U všech těchto materiálů je prokazatelně velká výhoda – rychlá a hlavně jednoduchá montáž, kterou s naší pomocí zvládnete sami. Pokud ale budete potřebovat zajistit realizaci, jsme schopni Vám ji zajistit a zároveň Vám poskytneme nadstandardní záruku v délce 15 let. Takže vybírejte, nic Vám nestojí v cestě. My Vám dodáme materiál dle Vašich požadavků a máte záruku, že získáte exklusivní interiér.

Těšíme se na Vaší návštěvu a pokud budete chtít, umožníme Vám i prohlídku některých našich realizovaných rekonstrukcí bytů i staveb.

Václav Strupek – majitel společnosti

 

Exklusivní interiéry s využitím panelů Forestia Walls4You

Začali jsme také realizovat náročnější interiéry pomocí  panelů Forestia Walls4You. Jednoduchá a hlavně rychlá montáž , kterou si můžete zajistit sami. Na fotografiích vidíte naše realizace s těmito panely. Výsledek byl velice příjemný, z panelového pokoje se stal exklusivní pánský pokoj, nebo příjemná dělící příčka mezi kuchyní a obývacím pokojem.

W4Y pánský pokoj W4Y obklad stěny

W4Y dělící příčka v Atelieru

Využití vodovzdorných panelů Fibo-Trespo pro obložení v kuchyni

 Již v roce 2013 jsme začali spolupracovat s firmami, které zajišťují dodávku kuchyní na zakázku a podle přání zákazníka. Tyto firmy si oblíbily vodovzdorné panely Fibo-Trespo pro obložení stěny mezi spodními a horními skříňkami kuchyňské linky. Nejoblíbenější jsou barevné panely v designu F03 nebo celoplošné provedení beze spár. Oslovte nás s poptávkou a obratem Vám nabídneme originální řešení.

Antracit

Al květy

 

 

 

Novinky našeho obchodního partnera Byggma Group

K příležitosti výstavy For-arch jsme zveřejnili na stránkách Stavebních novin i novinky našeho obchodního partnera Byggma Group. Protože tento časopis není prodejný, představujeme  Vám celý náš článek i na našich stránkách. Těšíme se na Vaše otázky a případné poznámky.
Připravujeme i stránku s předvedením realizací interiérů a koupelen s použitím  interiérových panelů Forestia a Fibo-Trespo.

Podrobné informace k článku.

Novinky z dílny Fibo-Trespo pro rok 2012

Ani tato známá firma norské skupiny Byggma Group nemohla zůstat pozadu s novinkami pro rok 2012. Již na únorové výstavě v Oslu jsem viděli vodovzdorné panely moderního vzhledu – povrch tvoří HPL folie s dekorem mědi a zinku. Panel s imitací mědi se dělá pouze v oblíbeném velkém
dekoru – provedení F01, 60 x 40cm. Panel s imitací zinku se dělá ve dvou provedeních F05 60x20cm a F03 oblíbený proužek 30x5cm. Také populární moderní tapetový vzor černý květ byl doplněn o panel v provedení bílý květ. Černý květ potom rozšířil i možnost vybrat si šířku panelu. Standardní provedení v šířce 60 cm bylo rozšířeno o šířku 120cm. Opět velká výhoda pro použití ve sprchových koutech, rychlejší provedení a povrch bez spáry.

Určitě nezanedbatelnou novinkou je u některých vzorů standardní provedení ve výšce 270cm a  300cm. Navíc je možné si objednat i výšku 324cm.

Takže je na Vás, jak rychle zapracujete tyto novinky do Vašich projektů koupelen, sociálních prostor a kuchyní.

Další novinkou pro tento rok jsou panely s dekorativní úpravou HUNTONIT DESIGN.

Jedná se o stěnové panely pro interiéry jak dětských pokojů, tak obývacích pokojů, pracoven apod. Standardní velikost panelu je 600x2400x11mm, ale dá se objednat s výškou až 2700mm. Panel je opatřen vinylovou folii s různými motivy – pro dekorativní prvek v dětském pokoji s motivem koťátka nebo štěněte, pro pánský pokoj např. motivem lesa, kamene, pro obývací pokoj s motivem tvořeným fotografii Golden Gate. Panel jehož nosným prvkem je MDF deska v síle 11mm má nový spojovací „zámek“, který ještě více potlačuje viditelnost spáry. Při některých dekorech není spára vůbec viditelná. Motiv je potom tvořen buď jedním panelem, nebo v případě fotografických motivů až 6 panely. Tyto panely jsou zatím dodávány pouze na objednávku.

Walls4you

Walls4you – norské nástěnné panely pro rychlou a suchou montáž. Představují  špičkový výrobek pro moderní úpravu vašeho interiéru. Jedná se o panel tvořený dřevotřískovou deskou  s povrchem potaženým  ekologickou vinylovou nebo papírovou folií s mnoha moderními tapetovými vzory. Tři skupiny výrobků – Trend, Classic a Basic Vám umožní si určitě vybrat. Možnost kombinace barev i vzorů, záleží jenom na Vaší představivosti. Jednoduchá  montáž, kterou dokážete svépomocí, vrchní folie která odpuzuje prach a proto se snadno udržuje v čistotě. To jsou hlavní výhody této novinky. Výsledek Vaší práce –  dominantní prvek vašeho pokoje,stejně jako kanceláře nebo recepce v hotelu.  Kombinace barevných panelů s panely se vzorem Vás i Vaše návštěvy uchvátí.